Budování Klubovny

29.11.2014 09:06
Aktuálně budujeme klubovnu SDH v místní škole abychom se měli kde scházet. Tato akce vzniká za velké podpory obecního úřadu a především všech aktivních členů našeho sboru.Tímto bychom chtěli všem poděkovat za podporu a vynalezené úsilí na této společné akci.

Hasičské desatero

29.12.2012 17:46
HASIČSKÉ DESATERO   1. Nehledej v dobrovolném sboru hasičském ni zisku, ni slávy, nýbrž jen povinnosti bratrské pomoci v neštěstí. 2. Jsi-li hasičským dobrovolníkem, buď jím celou duší a celým tělem, nemáš-li dobré vůle, nejsi dobrovolníkem a jsi dobré věci na obtíž. 3. Buď obětavý a statečný, ale jednej vždy s rozvahou, zbytečně nevydávej se v nebezpečí a dbej v činnosti hasičské svého zdraví. 4. Jsi-li činovníkem, nevypínej se nad jiné, ale pamatuj, že...

Nahlášení pálení